Yetkili Professionel Bayi

Yetkili Bayi
Ana Sayfa | Teslimat | Garanti ve İade | Güvenlik | Hakkımızda | Referanslar | Faliyet Alanları | S.S.S | İletişim
Ürünler

Bize Yazın
E-Postanız :
Mesajınız :
Ürünüm eksik çıkarsa ne yapmalıyım?


Ürün kutudan eksik çıkarsa kargo sorumlusundan tutanak tutmasını isteyebilir ya da siparişi teslim almayabilirsiniz. Bu durumda lütfen “Online Yardım” linkimizden veya 0 216 317 53 54 Nolu Telefon numaramızdan bize haber veriniz.

Yanlış ürün gelirse ne yapmalıyım?


Yanlış ürün gönderildiğinde lütfen siparişi teslim almayınız ve “Online Yardım” linkimizden veya 0 216 317 53 54 Nolu Telefon numaramızdan bizimle irtibat kurunuz.

Ürün kırıksa ya da ambalaj hasarlıysa ne yapmalıyım?


Ürün kutudan kırık ya da hasarlı çıkarsa kargo sorumlusundan tutanak tutmasını isteyebilir ya da siparişi teslim almayabilirsiniz. Bu durumda lütfen “Online Yardım” linkimizden veya 0 216 317 53 54 Nolu Telefon numaramızdan bize haber veriniz.

Ürün arızalıysa ne yapmalıyım?


Ürününüz 30 gün içinde arıza yaparsa “Online Yardım” linkimizden veya 0 216 317 53 54  Nolu Telefon numaramızdan durumu bize bildiriniz.

Ürünlerin garanti süresi ne kadar?


uzmanklima.com.tr de tüm ürünler en az iki (2) senelik üretici/distribütör garantisi altındadır.

Memnun kalmazsam ürünü iade edebilir miyim?


Satılan ürün iade alınmaz.

Ancak üretim hatası  oluşabilecek hasardan şirketimiz sorumludur.Bu tür ürünler yenisi ile değiştirilir.(Kullanımdan veya bağlı elektrik tesisatından veya havasal koşullardan dolayı meydana gelen arızalar garanti dışıdır.)

İade durumunda iade tutarı ne zaman hesabıma yatacak?


İade başvurunuz en geç 20 gün içerisinde işleme alınır, ancak bunu takiben 10 gün içinde alışveriş yaptığınız kredi kartı hesabınıza sipariş bedeliniz iade olacaktır. İade başvurunuz sonrası süreç ve işlemler konusunda bilgi sahibi olmak isterseniz “Online Yardım” linkimizden veya 0 216 317 53 54  Nolu Telefon numaramızdan bilgi alabilirsiniz.


En Son Eklenenler

Copyright © Uzman Klima 2010 All Rights Reserved